Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?

Facebook’ta her zaman konuşmak istemediğiniz birçok kişi vardır. Hatta sırf onlara görünmemek için sohbetten çıktığımız bile oluyor! Bunlardan kurtulmak için illa ki o kişiyi silmeniz gerekmiyor. Artık eskiden olduğu gibi herkese çevrimiçi görünme dönemi sona erdi. Facebook’un sunduğu yeni bir özellik sayesinde istemediğiniz kişilerle konuşmayabilirsiniz. Konuşmak istemediğiniz kişiye çevrimdışı görünmek için aşağıdaki adımları uygulayın ve rahatça sohbet edin  icon smile Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?

 

Aslında iki seçenek var şimdi gördüğüm kadarıyla;

1) Sohbet etmek istemediğiniz kişi ile sohbet penceresi açıp, sağ üstteki ayar ikonuna tıklayın ve açılan pencerede Mehmet’e çevrimdışı ol seçeneğine tıklayın.

facebook sohbette cevrimdisi olmak 1 300x223 Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?

 

2) Diğer bir seçeneğimiz ise Ana sohbet penceresinin alt sağ köşesindeki seçenekler ikonuna tıklayın ve gelişmiş ayarlar seçeneğini açın. Karşınıza açılan pencereden de kimlerle sohbette görüşmek istemiyorsak yazıyoruz.

facebook sohbette cevrimdisi olmak 2 Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?

facebook sohbette cevrimdisi olmak 3 300x192 Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?

Unutmadan; bu işlemleri uyguladığınız kişileri arkadaş listenizden ya da sizi görme durumundan çıkartmıyorsunuz, sadece sohbet esnasında çevrimiçi olduğunuzda sizi göremiyor hepsi bu icon smile Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?

Be Sociable, Share!
  • vuible Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?
  • more Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?

Facebook sohbette istemediğimiz kişilere çevrimdışı görünme nasıl olur?” üzerine 2 düşünce

  1. Ya bunu nasıl iptal edebiliyoruz?bir süre sonra sohbet bölümünde gözükmüyor ve ben bu kişiye nasıl çevrimiçi görünebileceğimi yorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? yardımınızı bekliyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>